1. zápas ČF play off Plameny : Lev 6:1

01.03.2015 08:32

Před zápasem proběhla minuta ticha za oběti, které nedaleko zimního stadionu chladnokrevně popravil šílený střelec. Obě družstva si tak uvědomila, že jsou v životě důležitější věci a hokej je hra, kterou se mají aktéři bavit. 

V základní časti jsme poznali, že Lev je dobrý tým, který nedá kůži zadarmo. K zápasu jsme taky přistoupili výrazně odpovědněji než posledně. Hrál se výborný hokej, který se musel početnému publiku líbit. Dařilo se nám hrát pozorně ze zadu a v předu nám to tam padalo. V poločase série máme víc, ale přesto není nic rozhodnuto. 

Po minulém, emocemi nasyceném zápase, se nyní oba mančafty soustředily jen a jen na hokej. Přesto k jedné strkanici došlo. Hráč Lva po odpískání krosčekoval našeho hráče do hlavy, ten si to nenechal líbit a dal dotyčnému tečku. Člověk by řekl, že jak to v hokeji bývá - když rozdáváš, musíš umět přijmout. Ale jednalo se o fotbalistu, takže se zřítil na zem jak po zásahu Micka Tysona. Potrestán byl jenom náš hráč. Naštěstí jsme dvouminutové oslabení 5:3 a tříminutové 5:4 zvládli. Přejeme dotyčnému brzké uzdravení.

Ještě jednu poznámku si ale neodpustím. Úprava pravidel, která nás odsunula na druhé místo, poškodila celou soutěž. Ať to dopadne jak chce, tak z této série vypadne celek, který výkonnostě patří min. do semifinále. Nestraný divák, který viděl více zápasů letošních vyřazovacích soubojů, musí dát zapravdu.

Branky Plamenů: Vojta Bártek 2, Petr Vajčner, Peťa Pelucha, Tadeáš Pichal, Tomáš Ivičič

Sestava: Kuba Řezáč - Peťa Pelucha, Martin Stratil, Jirka Halík - Jirka Šrámek, Tomáš Ivičič, Peťa Vajčner - Vojta Bártek, Tadeáš Pichal, Pavel Břečka - Franta Žádník, Michal Silling; trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode