1. zápas SF play off AHL PLAMENY : Žraloci 0:4

15.03.2015 09:24

Jednou to muselo přijít a také to přišlo. V nejmíň vhodnou dobu a také trochu krutým skóre. Prohráli jsme. Proti rivalům, ale zároveň kamarádům Žralokům jsme v prvním zápase nastoupili bez několika opor. To mělo hlavně za následek nesourodé složení útoků a špatné střídání, které nás provázelo celý zápas a bylo asi nejdůležitější příčinou našeho špatného výkonu a také výsledku. V zápase jsme se sice ujali vedení, ale branka padla, když jsme cca minutu hráli v šesti lidech. Ani jeden rozhodčí to sice nepostřehl a branka byla uznána, ale sami jsme ji odvolali. Možná to byl klíčový moment celého zápasu, možná celé série, ale prostě jsme to udělali.

Špatný výkon a špatné střídání nás provázelo i zbytek zápasu. Při vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě jsme také inkasovali první gól. Jednobrankové manko bylo delší dobu. V této fázi jsme měli několik slibných příležitostí, které jsme nevyužili. A soupeř náskok zvyšoval až na krutých a asi nedostižných 4:0. Od většího přídělu nás uchránili výborný výkon Kuby v brance. Teprve počtvrté jsme hráli v Uherském Ostrohu a v dost dobrý čas. Díky tomu přihlížela zápasu na naše poměry solidní kulisa. Bohužel viděla naše trápení.

Sestava Plamenů: Kuba Řezáč - Peťa Pelucha, Roman Břečka, Martin Stratil - Tomáš Ivičič, Petr Vajčner, Pavel Pecha - Tadeáš Pichal, Vojta Bártek, Pavel Břečka - Ríša Poustka, Fera Žádník, Michal Silling; trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode