11. kolo Plameny : Kohůti Bánov 7:3

21.01.2019 07:56

Tak to byl teda zápas. My jsme hráli o všechno, ale rozhodně to tak ze začátku nevypadalo. První třetina byla z těch hororových. Nejprve jsme v oslabení dostali dost laciný gól, který nás lidově řečeno načal. Pak soupeř ještě využil dvěma rychlými góly naše chyby a po první části jsme prohrávali 3:0 a okupovali průběžné deváté místo. Ve druhé třetině jsme se přece jenom zvedli a dokázali vytvořené šance i proměňovat. Definitivní zlom nastal, kdy jsme dali regulérní gól a soupeř ho zbaběle zapřel. Rozhodčí ho neviděli, tak ho nemohli uznat. Ale Kohůti tím urazili hokejového Boha. Pak už jsme měli utkání konečně pevně v rukou. Výhra pro nás znamená vytoužený postup do play off.

K rozhodčím se většinou nevyjadřujeme, ale tentokráte musíme, protože během zápasu měli pár hodně těžkých chvilek, ale všechny dobře zvládli. Chválíme.

Branky Plamenů: Jirka Halík 2, Jindra Psík, Petr Pavlátka, Radek Adamec, Richard Poustka, Jonáš Gajda

Sestava: Radovan Frolek - Jonáš Gajda, Roman Břečka, Martin Stratil - Ríša Poustka, Jindra Psík, Petr Pavlátka - Tomáš Adamec, Radek Adamec, Pavel Pecha - Jirka Šrámek, Jirka Halík, Vojta Bártek. Trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč.