2. zápas semifinále play off AHL Moravský Písek : Plameny 7:4

12.03.2018 09:28

Do druhého semifinále jsme vstupovali s vědomím, že skóre z prvního zápasu je hratelné a že se nám zatím vždy podařilo jeden zápas v semifinále vyhrát. Ale také s tím, že konečně budeme muset začít dávat góly a to opět bez našeho nejlepšího střelce. Do utkání jsme vlétli dobře a v prvním střídání otevřeli skóre. Celou první třetinu se nám dařilo držet se soupeřem vysoké herní tempo, bohužel už ne dostat ho pod tlak, nebo dokonce zvýšit náskok.

Druhou třetinu už hodně poznamenaly vyloučení. Blatničtí fotbalisté jsou sice beznadějně poslední, ale své padací schopnosti zase umí výborně prodat na ledě. A soupeř i díky našim zbytečným chybám dovedl přesilovky potrestat, postupně otočit vývoj zápasu a dostat utkání pod výsledkouvou i herní kontrolu. 

Naše snaha ve třetí třetině už nebyla účinná a naopak to chvílema vypadalo, že bychom mohli odejít s přídělem. Favorit svou roli zvládnul a nás poslal zase po roku do bojů o třetí místo. 

Branky Plamenů: Ríša Poustka, Radek Čagánek, Petr Vajčner, Vojta Bártek

Sestava: Kuba Řezáč - Jirka Halík, Roman Břečka, Petr Vajčner, Martin Stratil - Ríša Poustka, Radek Čagánek, Pavel Břečka - Radek Adamec, Tomáš Adamec, Jirka Šrámek, Vojta Bártek. Trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode