5. kolo Plameny : Mařatice 2:3

29.10.2018 08:07

Hlavní zpráva z tohoto utkání je, že mizérie pokračuje. Do utkání vletěl soupeř jako uragán, po minutě hrál přesilovku za naše špatné hned první střídání, kterou brzy využil. Bohužel se nám nepodařilo využít skoro dvě minuty trvající přesilovku 5:3 a proto s jednogólovým náskokem šel soupeř do druhé třetiny. Tu jsme herně zcela opanovali, otočili skóre ve svůj prospěch, ale nedokázali jsme si udělat potřebný náskok. V poslední minutě druhé třetiny trestal soupeř naši chybu v obraném pásmu a vyrovnal. Vyrovnávací gól nás utlumil a ve třetí třetině jsme si nedokázali už vytvořit tlak a dát rozhodující gól. A tak těsně před nájezdy dostal soupeř výhodu další přesilovky, kterou opět rychle využil.

Branky Plamenů: Jirka Halík, Tomáš Adamec

Sestava: Radovan Frolek - Jonáš Gajda, Roman Břečka, Martin Stratil - Aleš Rožňák, Jirka Halík, Pavel Pecha - Jirka Šrámek, Pavel Břečka, Tomáš Adamec - Petr Pavlátka, Ríša Poustka, Vojta Bártek. Trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč.