Agilní Vajco nás přihlásil do Letního amatér cupu. Závazné potvrzení hlaste do pokecu nebo přímo Vajcovi co nejdřív.

Datum konání: neděle 21. 8. 2015 od 9:00 h

Místo konání: Zimní stadion Uherské Hradiště

Ředitel turnaje: Roman Špendlík

Rozhodčí: rozhodčí s platnou licencí rozhodčího

Startovné: 6.000,- za družstvo (což odpovídá necelých 400,-Kč/hráč při počtu 15+1)

Splatnost v den turnaje

Pravidla turnaje: Hraje se dle platných pravidel ČSLH a propozic turnaje. Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut hrubého času. Úprava ledové plochy po každém druhém utkání. Bezkontaktně dle žákovských pravidel

Hrací systém: Každý s každým, vítěz bere tři body, za remízu bod jeden. Při rovnosti bodů rozhoduje skóre ze všech odehraných utkání. Při stejném počtu vstřelených a obdržených branek, rozhodne lepší vzájemný zápas. Při remíze ze vzájemného zápasu rozhodne los.

Tresty: za faul, vyloučení na 1 minutu, hráč vyloučený do konce utkání, nesmí nastoupit v následujícím utkání svého mužstva.

Začátek v 9h znamená, že mužstva, která začínají hrát první zápas by měla být už v 9h na ledové ploše v 9:10 začíná samotný zápas.