Plameny:Batykáči 11:7

20.02.2013 21:32

Dlouho očekávané první utkání v soutěži AHL nezačalo pro nás vůbec dobře. Úvodní buly sice kapitán Tomáš Ivičič vyhrál, ale puk po zaváhání obrany rychle putoval do naší brány. Za chvilku se situace opakovala a rychle jsme prohrávali 2:0. Herní projev na začátku utkání vypadal na velký výprask a ostudu. První gól Plamenů přišel symbolicky od kapitána Tomáše. Snížení na 2:1 nastartovalo celý tým k lepšímu hernímu projevu. Přestože zvlášť obraná hra celého mančaftu měla k dokonalosti hodně daleko, tak se nám podařilo soupeře svou útočnou aktivitou nakonec přestřílet.

Do utkání jsme nastoupili ve dvou pětkách. Vyzvednout musíme přístup trenéra, který utekl z oslavy pětašedesátníků a Jirky Dvořáka, ten zběhl pro změnu ze svatby (ne své vlastní). Ten ale utkání pro nespecifikované zranění v horní polovině těla nakonec nedohrál. Spolehlivý výkon opět podal brankář Milan Řezáč.

Sestava:

Milan Řezáč - Tonda Bártek, Roman Břečka, Pavel Břečka, Jirka Dvořák - Petr Vajčner, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Vlado Šustek, Jirka Šrámek, Ríša Poustka

Branky:

Petr Vajčner 5

Tomáš Ivičič 3

Vojta Bártek 2

Vlado Šustek 1

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode