Plameny : Kaňovice 12:1 (3:0,4:0,5:1)

20.02.2013 21:40

V sestavě nám chybělo levé křidélko prvního útoku a hlavně náš nejlepší střelec Peťa Vajčner. Nahradil ho Pavel Břečka. Naopak jsme posílili na lavičce - Milan Řezáč se ujal pozice vedoucího družstva a kustoda.

Do zápasu jsme vstoupili vyloučením, které nás provázelo celý zápas. Jinak jsme po celou první třetinu hráli velmi koncentrovaně a soupeře k ničemu nepustili. Postupně se nám dařilo naši herní převahu úročit v rostoucí náskok.

Podobně to vypadalo i v 2. třetině. Jistota směrem dozadu a stále navyšující se skóre. Střelci se tentokráte rekrutovali ze všech útoků a po pěti odehraných utkáním můžeme konstatovat, že všichni útočníci Plamenů už rozvlnili síť.

Ve třetí třetině trochu poklesla naše soustředěnost a hra byla z naší strany zbytečně rozháraná. Vyvrcholilo to zbytečnou chybou, kterou jsme připravili výborně chytajícího Ríšu Kočího o čisté konto. V samotném závěru zápasu jsme ještě výsledek vylepšili.

Střelci branek:

Vlado Šustek 3, Tomáš Ivičič 2, Vojta Bártek 2, Peťa Pelucha, Pavel Brečka, Jirka Šrámek, Tonda Ondrovčík, Ríša Poustka

Sestava:

Ríša Kočí - Roman Břečka, Tonda Bártek, Franta Žádník, Karel Motyčka - Pavel Břečka, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Tonda Ondrovčík, Vlado Šustek, Peťa Pelucha - Ríša Poustka, Jirka Šrámek. Trenér Pavel Břečka st.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode