Plameny : Lev 2:5

21.11.2016 09:10

Kluci ze Strání nás asi nemají moc rádi, protože celé léto zaměstnávali vedení soutěže a vedení ostatních klubů udavačnými zprávami s různými smyšlenostmi na téma našich bývalých hráčů. Však se ty aféry tady probíraly. Chtěli jsme jim to vrátit na ledě, ale proti soupeři, který proti nám nastoupil jsme rozhodně nebyli lepší. Ve dvou útocích bez našeho nejlepšího střelce - přejeme Pavlovi brzké uzdravení a návrat do sestavy - a rychlíka Aleše, se nám zápas moc nevyvedl. V opatrném začátku jsme nevyužili několik slibných příležitostí a soupeř vedl o dvě branky. Podařilo se nám sice po ojedinělé pěkné kombinaci snížit Michalem. Ale po druhé třetině, kterou velmi trefně označili fanoušci soupeře "Slovenské tango" jsme prohrávali hrozivých 5:1. O přestávce jsme si řekli, že vyhrajeme alespoň poslední třetinu. To se nám po přesné trefě Martina podařilo.

Branky: Michal Silling, Martin Stratil

Sestava: Radovan Frolek - Radek Čagánek, Roman Břečka, Martin Stratil, Jirka Halík - Radek Adamec, Vojta Bártek, Michal Silling, Petr Vajčner, Tomáš Adamec, Pavel Břečka