Plameny : Scorpions 4:2

19.03.2018 08:43

Ráz zápasu určila rychlá branka Jirky Halíka z prvního útoku po úvodním buly. Bohužel se nám nepodařilo přes herní převahu a spoustu šancí v první třetině náskok zvýšit a definitivně zápas rozhodnout. Ve druhé třetině jsme sice náskok zvýšili, ale houževnatý a bojovný soupeř dal kontaktní branku a rozhodně se nechtěl v boji o cenou medaili vzdát. Chvílemi nám Scorpions dávali co proto, až v poslední třetině jsme zápas definitivně rozhodli. Byť jsme se opět nevyvarovali chyb a Škorpíci toho využili ke korigování výsledku. 

Obhájili jsme třetí místo z loňského ročníku. Ruku na srdce, je to  momentálně náš výkonostní strop. Takže velký úspěch, kterého si vážíme. Děkujeme soupeři za fér hru a parádní zápas. Děkujeme také fanynkám za celoroční podporu. Mají to těžké, bohužel jich moc není.

Branky Plamenů: Jirka Halík, Radek Čagánek, Jonáš Gajda, Tomáš Adamec

Sestava: Kuba Řezáč (Radovan Frolek) - Roman Břečka, Jonáš Gajda, Martin Stratil, Petr Vajčner - Jirka Halík, Radek Čagánek, Vojta Bártek - Jirka Šrámek, Radek Adamec, Pavel Břečka - Ríša Poustka, Tomáš Adamec. Trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč. 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode