PLAMENY Vnorovy : Dynamo Slovácko 6:3 (3:0;1:2;2:1)

25.11.2012 11:01

Čtvrtý náš zápas v AHL byl v rámci dohrávky 3. kola. Proti nám se postavil jeden ze zakladatelů soutěže Dynamo Slovácko. Bruslařsky i technicky velmi dobře vybavený soupeř. Byl to přímý zápas o třetí místo a o udržení se v absolutní špičce tabulky. Podařil se nám začátek utkání. Hned v prvním střídaní vystřelil od modré obránce Roman Břečka a přes skrumáž hráčů se puk dostal až pod břevno. Roman tak mohl důležitou brankou oslavit třetí narozeniny svého syna Filipa a také nedávné svoje. Z těžkého úhlu se pak trefil ještě Tomáš Ivičič a svůj příspěvek přidal i náš nejlepší střelec Petr Vajčner. První třetinu jsme zvládli úspěšně.

Ve druhé části využilo Dynamo naše dvě okýnka v obranné činnosti a dostalo se zpět do hry. O brankový odstup se postaral Franta Žádník.

Na začátku třetí třetiny nás soupeř zatlačil. Nicméně po pěkných kombinačních akcích a gólech Vojta Bártka a opět Franty Žádníka jsme získaly rozhodující náskok, který jsme již udrželi až do konce zápasu. Ríša Kočí ve svém premiérovém zápase v AHL hájil naši branku velice spolehlivě. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme se tak mohli radovat se zisku důležitých tří bodů.

Branky: Franta Žádník 2, Roman Břečka, Tomáš Ivičič, Petr Vajčner, Vojta Bártek

Sestava: Ríša Kočí - Roman Břečka, Karel Motyčka, Tonda Bártek, Radek Hendrych - Petr Vajčner, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Vlado Šustek, Pavel Břečka, Jirka Šrámek - Franta Žádník. Trenér: Pavel Břečka st.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode