Plameny vs. Suchá Loz 4:4 (0:4,3:0,1:0)

20.02.2013 21:35

Druhý zápas AHL, dle rozpisu soutěže předehrávka 5. kola, jsme nastoupili proti neznámemu soupeři ze Suché Lozi. Ke kompletní sestavě chyběl Tonda Ondrovčík pro rýmečku a Pavel Břečka z rodinných důvodů. Přestože jsme si dobře uvědomovali, že máme velmi špatné vstupy do utkání a v kabině se na to připravovali, byla první třetina z naší strany tragická. Zoufalost, marnost, bída. Kuba se ještě v brance zasloužil, že to bylo "pouze" 4. Celý zápas nás sice trápil velmi špatný led, ale ten měl soupeř stejný.

Od druhé třetiny se obraz hry výrazně zlepšil. Už se nám dařil přechod přes střední pásmo. Zjednodušili jsme hru, více se tlačili do zakončení. Dařila se nám hra v častém oslabení. Tak jak v tom oslabení měla vypadat i hra v první třetině. Skóre jsme snížili na rozdíl jedinné branky.

Ve třetí třetině jsme už měli hru pevně pod kontrolou. Snažili jsme se definitinvě zvrátit výsledek zápasu, ale na víc než vyrovnání to nakonec nevyšlo. Jedná se jednoznačně o zbytečnou ztrátu bodů způsobenou zmíněnou špatnou hrou v úvodu utkání. Na to se budeme muset v příštích útkáních zaměřit!

Branky: Vojta Bártek, Tomáš Ivičič, Franta Žádník, Roman Břečka

Sestava: Kuba Řezáč - Roman Břečka, Karel Motyčka, Roman Hudeček, Radek Hendrych, Tonda Bártek - Peťa Vajčner, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Vlado Šustek, Jirka Dvořák, Peťa Pelucha - Ríša Poustka, Jirka Šrámek, Franta Žádník

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode