PLAMENY vs. Včelary 3:2

29.12.2013 10:04

Pro nás už v tradičním nočním zápase jsme se na brodském oraništi utkali v přímém souboji o druhé místo průběžné tabulky AHL s nováčkem ze Včelar. Už jsme se oťukali na štěpánském turnaji, ale teď šlo o důležité body. Jelikož se nám dlouhodobě herně nedaří, bylo jasné, že rozhodne větší bojovnost a nasazení. Kupodivu jsme neinkasovali první gól a dokonce vedli, když přesně zakončoval náš nejlepší snajpr Petr Vajčner. Nicméně soupeř dokázal výsledek v průběhu utkání otočit. Nejprve v našem oslabení vyrovnal a následně využil chyby při naší přesilovce a borec ze Včelar proměnil samostatný únik. Srovnání zajistil svým odvážným výpadem a přesným bekendovým zakončením bek Roman Břečka. Vítěznou branku dal přesnou střelou do levého víka z mezikruží Pavel Břečka. Přestože zásah byl 3 minuty před koncem utkání a před rozehráním dostal soupeř dvouminutový trest, dokázali jsme vymyslet včelarský nájezd dva na nikoho. Kuba předvedl nejdůležitější zákrok večera. 

Bereme už jako samozřejmé přítomnost kouče Pavla Břečky st. a vedoucího Milana Řezáče na naší střídačce. Je třeba jim však za to poděkovat. Zvláště při tomto utkání, kdy se výsledek nevyvíjel dobře a nenacházíme se v dobrém herním rozpoložení, nám hodně pomohlo jejich neustálé povzbuzování, rady a celkové pozitivní působení na náladu na střídačce. DÍKY!

Branky Plamenů: Petr Vajčner, Roman Břečka, Pavel Břečka

Sestava: Kuba Řezáč - Jirka Halík, Tonda Bártek, Roman Břečka, Peťa Pelucha - Pavel Břečka, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Fera Žádník, Petr Vajčner, Pavel Pecha - Jirka Šrámek, Ríša Poustka

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode