Rozlosování štěpánského turnaje

14.12.2013 15:25
Dnes proběhlo rozhlosování Štěpánského turnaje. Hraje se ve dvou skupinách po třech týmech. Pak se hraje se stejně umístěným ve druhé skupině o celkové pořadí. My jsme v skupině A spolu s Gotwaldovem a Kings. První zápas hrajeme v 11:15. Hraje se 3 x 20 minut hrubý čas + 5 minut na rozbruslení a 2 min přestávka o třetině. Poslední zápas končí v 19:30 a nemusí to být finále, protože Mor. Písek si vyhradil právo prvního zápasu o umístění, tak pokud vyhrají skupinu B, bude se hrát finále jako první zápas o umístění.
Za mančaft se vybírá 4 tis. Kč, zaplatil jsem 3 tis. zálohu. V ceně je rozhodčí, časomíra, samostatná kabina a 3 zápasy.
Na Šarovci je domluvené meníčko za 120,- Kč/osoba - polévka, hlavní jídlo i se salátem, pivo nebo limo.