8. Plameny : Piráti 3:4

27.11.2017 08:46

Hodnocení zápasu by se dalo rozdělit na dvě části. Přístup a samotná hra. Přístup už velmi trefně okomentoval Stráťa v diskuzi, tak se můžu věnovat hodnocení samotného  průběhu zápasu. První střídání a inkasovaný gól, to není vůbec žádná novinka. Naštěstí jsme se ještě v první třetině vzpamatovali a otočili skóre na 3:1. Byť naše první střela na branku šla až v čase 3:05. Bohužel se nám v druhé třetině nepodařilo herně navázat na závěr první a pomalu jsme prošustrovali ne jenom náskok, ale také jsme nechali výsledek Piráty otočit. Povinné procenta odvedli rozhodčí, když přerušili hru v momentě, kdy ležel puk vedle gómana Pirátů, o kterém nevěděl ani brankář ani obránci, ale jenom náš útočník. Nicméně na rozhodčí se vymlouvat nemůžeme. Když se nám nepodařilo vyrovnat ani ze samostatného úniku na konci utkání, zůstáváme z tohoto utkání bez bodů. Děkujeme klukům "zapomenutých" na naší soupisce za pomoc v tomto zápase.

Branky Plamenů: Tomáš Adamec, Radek Adamec, Tadeáš Pichal
Sestava: Kuba Řezáč - Martin Stratil, Jirka Halík, Ríša Poustka, Petr Čermák - Pavel Břečka, Tadeáš Pichal, Vojta Bártek - Jirka Šrámek, Radek Adamec, Tomáš Adamec, Franta Žádník. Trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč.