PLAMENY : Batykáči 7:4

22.12.2013 13:55
To jsme se zase předvedli. Během soboty se omluvili tři hráči ze zdravotních důvodů, což se projevilo na sestavě. Vrcholem bylo, když se jeden plejer vydal na zápas místo do Hradiště, tak do Brodu. První dvě třetiny se nedá z naší strany mluvit o hokeji a tradičně jsme prohrávali. Naštěstí se při té naší bídě vždy podařilo vyrovnat. Zápas jsme zlomili až v poslední třetině, kdy jsme se konečně trošku zlepšili. Hlavně se blýskl klidným a přesným zakončením Radek Hendrych, který skóroval třikrát. Dvě přesné trefy zaznamenal Michal Silling. Podařilo se nám odskočit na 6:2, ale během chvilky jsme zase nechali soupeře o dvě branky dotáhnout. Celkové hodnocení nemůže být jiné než "dobré tři body". Příště to snad bude lepší.
Branky: Radek Hendrych 3, Michal Silling 2, Vojta Bártek, Ríša Poustka

Sestava: David - Martin Stratil, Roman Břečka, Tonda Bártek - Pavel Břečka, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Peťa Vajčner, Ríša Poustka, Radek Hendrych - Jirka Šrámek, Michal Silling