PLAMENY : Batykáči 9:1

12.10.2014 09:10

Konečně jsme v rámci AHL hráli soutěžní utkání "doma" v Uherském Ostrohu. Po dlouhé době jsme se také viděli všichni na ledě. V sestavě scházel Stráťa kvůli hokejbalovým extraligovým povinnostem a Aleš. I bez těchto opor se nám podařil vstup do utkání i utkání celkově. Gólově se nejvíce prosadil autor hattricku Pavel Pecha, kterého v závěru utkání zbaběle naháněl o dvě hlavy vyšší frustrovaný bek soupeře. Dva góly si připsal také náš dlouhodobě nejlepší snajpr Peťa, který se stal v pátek otcem. Gratulujeme k Maximovi! Nemůžu zapomenout na gólovou premiéru Jirky Šrámka. Teda už v AHL góla dal, ale nebylo to letos, ani loni. Kaňkou na utkání byl zákrok hráče Batykáčů č. 13. Už jsme za tři sezóny viděli leccos, ale nájezd krosčekem ze zadu v plné rychlosti po odpískání do hráče, který to nečeká a je povolený, to ještě ne. Jednou stačilo, doufáme, že se v soutěži již nic takového podobného nestane. 

V Ostrohu jsme začali vítězně a snad tomu tak na domácím ledě bude nadále. Jenom nechápu cenu děvčice, která u časomíry třikrát zmáčkne tlačítko za 500,- Kč. Ta bere víc než holky v nedalekém domečku s lucerničkama. Snad se nad tím vedení soutěže zamyslí a dá to do pořádku.

Branky Plamenů: Pavel Pecha 3, Petr Vajčner 2, Jirka Halík, Jirka Šrámek, František Žádník, Roman Břečka

Sestava: Kuba Řezáč - Jirka Halík, Peťa Pelucha, Roman Břečka - Ríša Poustka, Petr Vajčner, Pavel Pecha - Pavel Břečka, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Jirka Šrámek, Franta Žádník

trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode