PLAMENY : Dynamo 9:1

27.10.2014 09:59

Další zápas v Uherském Ostrohu a další výsledek 9:1. No ale začátek utkání tomu vůbec nenapovídal. Špatné bruslení, o přihrávkách nemůže být řeč, nulové nasazení. To vše vyvrcholilo obdrženou brankou z obranné třetiny Dynama při naší přesilovce. Ale nakoplo nás to. Už jsme neinkasovali a díky dobrému výkonu všech tří útočných řad navyšovali skóre až na devítku. Kdyby se Kuba nedíval po slečnách v hledišti, mohl mít letošní první čisté konto. Ale i tak má krásný průměr jedné obdržené branky na zápas. 

Nelze si nevšimnou jevu, že stoupá agresivita hráčů během utkání. Vzhledem k tomu, že už hrajeme třetí sezónu, tak to myslím můžeme posoudit. Nebylo to jenom v našich dvou posledních utkáních, ale i v zápase, který se hrál před námi. Všichni hráči by si měli uvědomit, že se hraje jenom pro zábavu a zdraví máme jenom jedno. Pokud to tak půjde dále, tak to ...... ani se mě to nechce doříct. 

Branky Plamenů: Vojta Bártek 2, Franta Žádník 2, Petr Vajčner 2, Jirka Halík, Aleš Rožňák, Pavel Pecha

Sestava: Kuba Řezáč - Jirka Halík, Peťa Pelucha, Roman Břečka - Aleš Rožňák, Petr Vajčner, Pavel Pecha - Pavel Břečka, Tomáš Ivičič, Vojta Bártek - Jirka Šrámek, Franta Žádník, Ríša Poustka

trenér Pavel Břečka st., vedoucí Milan Řezáč

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode