Třetí místo po základní části

03.02.2016 10:33

Máme za sebou základní část AHL, po které nám patří pěkné 3. místo. Soutěž je parádně vyrovnaná a každý zápas se tvrdě bojuje o každý bod. Takže přestože jsme 3x prohráli, tak nám to stačilo na zmíněné třetí místo pouhé dva body za vítězem základní části. Co dalšího nám prozrazuje konečná tabulka? Třetí jsme také v počtu vstřelených branek. Celkem jsme překonali soupeřovi gólmany v 94 případech (Včelary 102, Žraloci 101). Je tam teda započítaná i jedna kontumace (Batykáči). Stejné místo jsme obsadili co se týká obdržených branek. Puk si do naší brány našel cestu 33x, méně branek - 27 - obdržel Lev a Včelary.

Teď trocha individuálních statistik. Ke všem 13 zápasům základní části nenastoupil nikdo, protože jedno utkání jsme neodehráli a bylo kontumováno. Ale pěkných 12 startů má Pavel Břečka a Ríša Poustka. Nejlepším snajprem je Pavel Pecha, který má 18 křížků na čepeli. Zdatně mu sekunduje nejlepší střílející obránce Jirka Halík s 11 úspěchy. Kuba v brance udržel v 9 zápasech dvakrát čisté konto a jednou dostal pouze 1 branku. Radovan ho zastoupil ve třech případech a z toho 2x byl překonán pouze jednou. To svědčí o tom, že se o naše kluky v maskách můžeme opřít. 

Díky patří také chlapům na střídačce - Pavlovi Břečkovi st. a Milanovi Řezáčovi, kteří nevynechají žádný zápas a svým koučováním a povzbuzováním nám pomáhají k dobrým výsledkům.

Celkem můžeme základní část hodnoti jako úspěšnou. Prohráli jsme pouze s nadupanými mužstvy na prvních dvou místech a s obhájci titulu. Teď ovšem začíná nová soutěž, ve které je vše zapomenuto.

PLAY OFF

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode